شرکت بنا پوشش سازان

نورگیر2 - شرکت بناپوشش سازان

 • انواع پوشش سقف (پارکینگ، استخر، پاسیو، حیاط خلوت و ...)

   

  در برخی محوطه ها شرایط به گونه ای است که امکان تعبیه پارکینگ بصورت رایج وجود ندارد، به همین منظور نیاز به محلی برای قرار دادن خودرو در آن احساس می شود.

 • انواع پوشش نورگیر

  پوشش نورگیر حبابی شکل در فضاهایی مانند لابی ساختمان‌ها، پوشش سقف استخر، سر در ورودی ساختمان، آشپزخانه . سقف خرپشته، اطاقک آسانسور، فضای بازی کودکان و بخصوص حیاط خلوت ساختمانها قابل اجرا است.

   

 • انواع مدل های نورگیرهای حبابی

   

   

                      انواع مدل های نورگیر های حبابی شرکت بناپوشش سازان

 • انواع ورق

  تصاویر مربوط به ورق های RFX لانه زنبوری و 4Xpanel

 • بلوک شیشه ای سقفی و دیواری

   

   

  بلوک شیشه‌ای

   
   
   
   
             بلوک شیشه‌ای به‌کاررفته در دیوار

  بلوک شیشه‌ای  (به انگلیسی: Glass block) به قطعاتی گفته می‌شود که از جنس شیشه ساخته می‌شوند این قطعات جنبه تزئینی دارند و نمی‌توان از آنها به عنوان بلوک‌های سازه‌ای در سازه‌های بنایی استفاده کرد برای اتصال آنها معمولا به جای ملات از چسب یا ستون‌ها تیرهای چوبی، فلزی استفاده می‌شود.

  بلوک‌های شیشه‌ای از دهه ۱۹۰۰ ساخته شدند و بیشتر برای تامین نور طبیعی ساختمان توسط دیوارها کاربرد دارند.

  انواع

  بلوک‌های شیشه‌ای در انواع رنگ‌ها و طرح‌های مختلف و با ابعاد متفاوت ارائه می‌شوند که به صورت کلی می‌توان آنها را به دسته‌های زیر طبقه‌بندی کرد

  • بلوک‌های شیشه‌ای مات
  • بلوک‌های شیشه‌ای طرح‌دار
  • بلوک‌های شیشه‌ای شفاف
  • بلوک‌های شیشه‌ای رنگی
  • بلوک‌های شیشه‌ای توپر
  • بلوک‌های شیشه‌ای ایمن یا ضد آتش

  مزایا

  • امکان استفاده در جداسازی فضاهای داخلی با حفظ روشنایی کافی
  • کم بودن ضخامت در مقایسه با دیوارهای آجری سنتی (حداقل ۱۵ سانتیمتر) که منجر به افزایش فضای مفید اتاق می‌شود
  • خواص بالای ایزولاسیون صوتی و حرارتی
  • سبک تر بودن در مقایسه با دیوارهای آجری سنتی تا بیش از ۴/۱
  • امکان بکارگیری طرحها و رنگهای مختلف در یک یا چند دیوار، بنابر هر نوع سلیقه
  • سادگی و سرعت عمل بالا در نصب و به کارگیری آجر شیشه‌ای در مقایسه با آجرهای سنتی. زیرا مراحل مختلف و متعدد دیوارکشی سنتی شامل آجرچینی، گچ و خاک، سفیدکاری و نقاشی در آجرهای شیشه‌ای تنها شامل آجرچینی و در موارد خاص بندکشی است
  • کمی قیمت تمام شده دیوار شیشه‌ای در مقایسه با دیوار سنتی
  • نظافت دیوارهای شیشه‌ای به سادگی تنها با یک دستمال نمدارقابل انجام است و کمترین مزاحمت را برای ساکنین دارد. در حالیکه دیوارهای سنتی حداقل هر چهار سال نیاز به رنگ آمیزی دارند
  • امکان بکارگیری آجرهای شیشه‌ای در تمام یا بخشهایی از نمای ساختمان
  • امکان بکارگیری آجرهای شیشه‌ای در ساخت سکوبندی آشپزخانه یا میز اپن آن

  انتقال نور

  شفافیت یکی از مهم ترین خصوصیات بلوکهای شیشه‌ای می‌باشد این مصالح با شکست نور به زوایای مختلف می‌تواند محرمیت ایجاد کند و در عین حال به راحتی نور را از خود عبور می‌دهد

  مشخصات فیزیکی

  این محصول در ابعاد ۱۹*۱۹ و۲۴*۲۴ و ۳۰*۳۰ و۹*۱۹ و قطر ۸ سانتیمتر می‌باشد. و با اسپیسرهای (بند فاصله) ۱سانتی ۰٫۵ سانتی ۰٫۰۲ سانتی اجرا می‌شود.

  موارد کاربرد

  از این محصول برای پارتیشن بندی داخل ساختمان- دفاتر اداری- فضای بین سرویس‌ها – رخکن‌ها – فضای بین دوش و روشویی – اوپن – نمای ساختمان – ایجاد نورگیر در حریم همسایه‌ها – راه پله‌ها – دیوار استخرها – بین درب‌های ضد سرقت – سقف‌ها – کف‌ها و.... استفاده کرد. از نظر مقاومتی (فشار) " این محصول نزدیک ۷برابر محکمتراز بلوک سیمانی و ۴ برابر از آجر محکمتر است. از نظر عایق بودن: این محصول ۱۰۰٪ عایق گرما وسرماورطوبتی و۹۹٪ عایق صوتی می‌باشد چون فضای بین شیشه‌ها خلع ودر بعضی از انها از گاز استفاده شده است ودارای رنگ بندی‌های متنوع می‌باشد .

  تصویر زیر ، نمونه ای از پروژه اجرا شده توسط این شرکت می باشد .

   

   

 • پانل سقفی و دیواری

   

   

   

   

  ساندویچ پنل (به انگلیسی: Sandwich panel) یا پنل کمپوزیت آلومینیوم (ACP) (به انگلیسی: Aluminium Composite Panel) و همچنین مصالح کامپوزیتی آلومینیومی (ACM) (به انگلیسی: Aluminium Composite Material) از ترکیبات سبک و مرکبی تشکیل شده‌است که از دو طرف به دو لایه محدود شده‌است و در میان آن یک لایه عایق قرار دارد (همانند یک ساندویچ همبرگر که نان آن همبرگر را از دو طرف پوشانده‌است) این عایق نرم و انعطاف‌پذیر است. ساندویچ پانل‌ها از موادی مانند پلی اورتان، پلی استایرن، پشم سنگ و پشم شیشه تولید می‌شوند.

  کاربردها

  • ساندویچ پانل سقفی و دیواری مخصوص سردخانه‌های ثابت و متحرک
  • ساندویچ پانل سقفی و دیواری مخصوص سالن‌های ورزشی
  • ساندویچ پانل سقفی و دیواری مخصوص سوله‌های صنعتی
  • ساندویچ پانل سقفی و دیواری مخصوص سالن کارخانه‌ها
  • ساندویچ پانل سقفی و دیواری مخصوص کانکس‌ها
  • ساندویچ پانل سقفی و دیواری مخصوص ویلاهای پیش‌ساخته
  • ساندویچ پانل سقفی و دیواری مخصوص کانتینرهای حمل و نقل
  • ساندویچ پانل سقفی و دیواری مخصوص انبارها و سیلوها

  چرا ساندویچ پانل

  ۱: عایق بسیار قوی انرژی ۲: سبک بودن در مقایسه با سایر مصالح ۳: قیمت تمام شده بسیار پایین نسبت به مصالح سنتی ۴: قابل شستشو بودن ۵: نصب و اجرای آسان و سریع ۶: رنگ‌بندی‌های متنوع ۷: عایق صوتی مناسب ۸: مقاومت زیاد در برابر نیروهای برشی ناشی از زلزله ۹: افزایش عمر مفید سازه ۱۰: قابلیت انعطاف‌پذیری زیاد جهت استفاده در طرح‌های خاص ۱۱: مقاومت بالا در برابر حلالها و عدم خورندگی در محیط‌های بازی و اسیدی

  انواع ساندویچ پانل

  ساندویچ پانل سقفی

  پانل سقفی از ضخامت ۲ الی ۲۰ سانتی‌متر با فوم تزریقی پلی یورتان سخت (دانسیته ۲±۴۰)، اکس پی اس سخت (دانسیته ۲±۴۰)، پلی استایرن (دانسیته ۲±۲۰) یا پشم سنگ (دانسیته ۲±۱۲۰)تولید می‌شود. این پانل مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچها و دارای ضریب هدایت حرارتی پایین می‌باشد. عرض اولیه پانل سقفی ۱/۰۸ متر می‌باشد.

  ساندویچ پانل دیواری

  ساندویچ پانل دیواری نوعی از مصالح ساختمانی که از دو لایه ورق که مابین آنها از فوم های پلی یورتان، اکس پی اس،پلی استایرن یا پشم سنگ پر کرده اند و جهت پوشش دیوار بکار می‌رود را ساندویچ پانل دیواری می‌نامند. پانل دیواری برای پوشش دیواره‌های فضاهای صنعتی، سردخانه‌ها، کانکس‌ها، ساختمان‌های پیش ساخته و.. به کار می‌رود. این پانل دارای عرض مفید ۱/۱۴ متر و گستره ضخامت از ۲ تا ۲۰ سانتی‌متر است.

  ساندویچ پانل سردخانه‌ای

  ساندویچ پانل سردخانه‌ای به زبان ساده ترکیب هسته پلی یورتان یا فوم اکس پی اس بین دو لایه ورق فلزی است، در موارد خاص مانند کوره ها نیز از پشم سنگ استفاده میشود، در نهایت محصولی است که ساندویچ پانل نامیده می‌شود؛ که پانل‌های سردخانه‌ای از ضخامت ۸ تا ۲۰ سانتی‌متر بنا به کاربری آن تولید می‌گردد و مواد مورد استفاده در آن ماده‌ای است کاملاً سخت و شکننده، به همین دلیل به تنهایی چندان قابل استفاده نمی‌باشد. اما با ساندویچ کردن این ماده ها بین دو لایه ورق فلزی با مقاومت کششی بالا به خواص مکانیکی مورد نظر دست پیدا می‌کنیم.

  ساندویچ پانل نسوز

  ساندویچ پانل نسوز، نوعی ساندویچ پانل است که اشتعال زا نبوده و تنها در تماس مستقیم با آتش، دچار آسیب می‌شوند و بعد از فروکش کردن آتش‌سوزی به خودی خود خاموش می‌شوند. ولی ساندویچ پانل ضد حریق پانلی است که در برابر آتش مقاوم است و کاربری آن در کوره ها معلوم میشود، این ساندویچ پانل با عایق پشم سنگ تولید شده و در برابر حرارت های مستیق و شدید مقاوم است.

  ساندویچ پانل نسوز در هنگام آتش‌سوزی، ذوب نخواهد شد و از این رو، خطر احتمالی برای شعله‌ور شدن ثانویه آتش را، افزایش نمی‌دهند.

  در گازهایی که هنگام سوختن از کف ایزوفونیک آزاد می‌شوند، میزان سم کم‌تری دارند و از طریق مصالح ساختمانی مرسوم مانند چوب، به راحتی از ساختمان خارج می‌شوند. در مورد ساندویچ پانل اکس پی اس نیز هیچگونه سمی آزاد نمیشود و فقط بر اثر شعله آسیب میبیند و مدل نسوز آن به راحتی بعد از فروکش کردن آتش خاموش میشود.

  رنگ ساندویچ پانل

  ساندویچ پانل در ۱۲ طیف رنگی مختلف ازجمله سفید، آبی، قرمز، نقره‌ای، طوسی، کرم، سبز، یشمی، زرد، بنفش نولید می‌شود.

   

  * تصویر زیر نمونه ای از پروژه های انجام گرفته ی شرکت بناپوشش سازان می باشد .

 • پروژه کیش

   

   

   

   

   

  پلی کربنات سخت‌ترین ماده شفافی است که به عنوان گزینه‌ای مناسب بجای شیشه در بخش‌های مختلف ساختمانی مورد استفاده

  قرار می‌گیرد.

   تنوع ساختاری ورق‌های پلی کربنات امکان استفاده از آن را بر روی هر نوع سازه و در جوار هر نوع مصالح ساختمانی به راحتی فراهم نموده است و کاربردهای وسیعی را ایجاد می‌کند.

  تنوع رنگ این ورق،قابلیت سایه پذیری و عبور نور آن را به میزان ۳۵تا۸۲ درصد امکان‌پذیر می‌نماید که از نظر طراحی و هماهنگی با رنگ سایر مصالح از گستردگی خاص برخوردار می‌باشد.

  ورق پلی کربنات مسطح، ظاهر مشابه شیشه به ابعاد ۰۵/۳*۰۵/۲ متر تولید می‌گردد . این ورق دارای یک لایه ضد  uv برای محافظت

  در

  برابر نورآفتاب می‌باشد .  می‌توان ورق با دوطرف ضد uv نیز سفارش داد ، این ورق در ضخامت‌های  ۱۰٬۱۲٬۲٬۳٬۴٬۶٬۸ میلی‌متر تولید

  می‌شود وعلاوه بر بیرنگ (رنگ شیشه‌ای) دارای تمام رنگ‌های اصلی (برنز، آبی، شیری، زرد، قرمز، سبز) می‌باشد . این ورق فقط از دوقسمت طول و عرض قابلیت خم شدن دارد ، ومزیت آن سبک بودن آن است . کاربرد این ورق در انواع پوشش سقف‌ها ، پارکینگ‌ها،

  سقف کاذب و دیواره‌های سوله و… می‌باشد.

  عوامل جوی مانند طوفان و تگرگ و حوادث طبیعی مانند زلزله از مهم‌ترین عوامل در تعیین و انتخاب مصالح ساختمانی مناسب می‌باشد

  که با توجه به شفافیت و ضربه پذیری و مقاوم بودن ورق پلی کربنات ، استفاده از این ورق در لیست مصالح ساختمانی بیشترین میزان

  را به خود اختصاص داده است.

  سبک بودن     وزن ورق پلی کربنات علاوه بر عدم تحمیل وزن اضافه به سازه موجود که خود عامل بسیار مهم در مورد مقاومت در برابر

  زلزله نیز می‌باشد ، در حمل و نقل آن نیز نقش به سزایی دارد چه امکان انتقال آن در تعداد بسیار با وزن بسیار کم از هزینه متعلقه و

  تردد مربوط به آن می‌کاهد.

  با توجه به مسئله عدم تبادل حرارتی، کاهش هزینه انرژی در فصول مختلف چشمگیر است که این خود در مناطق سردسیر و گرمسیر

  و یا حتی معتدل با توجه به اهمیت بهینه‌سازی میزان مصرف سوخت و انرژی الکتریکی از مهمتریت خصوصییات این ورق می‌باشد.

  سر و صدا و مزاحمت  حاصل از آن همیشه از عوامل مهم در تأمین فضاهای امن از نظر مزاحمت صوتی بوده است . ورق پلی کربنات با ضخامت‌ها و لایه‌های مختلف عامل مؤثر در تأمین اینگونه فضاها می‌باشد.

  اشعه ماوراء بنفش به عنوان اشعه سرطان زا مؤثر بر سلامتی موجودات زنده و به عنوان از بین برنده رنگ اجسام شناخته می‌شود در

  پناه ورق‌های پلی کربنات به علت دارا بودن لایه ضد عبور این اشعه، فضایی سالم و قابل اطمینان ایجاد می‌گردد.

  مشکل  تمیز نگاه داشتن نماها  و یا سقف‌های شفاف ساختمان‌ها همیشه وجود داشته که در مورد ورق‌های پلی کربنات با توجه به خصوصیت آنتی استاتیک بودن لایه خارجی آن ، گرد و غبار و دوده معلق در هوا جذب سطح ورق نشده و با اولین شستشوی ساده و

  یا باران به راحتی پاکیزه می‌گردد.

  ضربه پذیری و نشکن بودن ورق پلی کربنات موجب فراهم کردن فضایی عاری از خطر در برابر سقوط اجسام می‌گردد .

   

  مزایای سازه آلومینیومی:

  الف) سبکی و انعطاف پذیری:

  آلومینیوم فلزی است وبا وزنی یک سوم وزن فولاد،این قابلیت به هم راه انعطاف پذیری بسیار بالا این فلز را منحصر به فرد کرده است. این خواص علاوه برآنکه بار استاتیکی ساختمان را کاهش چشمگیری میدهد،درهنگام خطرات طبیعی منجمله زلزله کارکرد خود را نشان میدهد.

   

  ب)نسبت استحکام به وزن:

  چگالی آلومینیوم ۷/۲ گرم برسانتی متر مکعب یعنی حدود یک سوم چگالی فولاد میباشد

  ج)دمای ذوب نسبتا بالا:

  آلمینیوم ۱۱۰۰ درجه فارنهایت ذوب میشود ودر زمره مواد غیر مشتعل می باشد،زیرا که آلومینیوم نمی سوزد و قابل اشتعال نیست

  د)دوام فیزیکی و شیمیایی:

  آلومینیوم ۲/۳۲ برابر سخت تر از upvc،۲/۷ برابر سخت تر از چوب است. لذا درو پنجره و سازه های آلومینیومی در برابر سائیده شدن و تنش ناشی از تحرک ساختمانی مشکلی از خود نشان نداده ودر برابر بارهای اعمالی تغییر شکل نمیدهد،بر خلاف اکثر مصالح ساختمانی آلومینوم از عمری طولانی و نا محدود برخوردار است،آلومینیوم نصب شده در گنبد کلیسای روم نزدیک به دوقرن است هیچ تغییری نکرده است.

  آلومینیوم رطوبت را جذب نمیکند،متورم نمیشد،ترک نمیخورد،زنگ نمیزند،و شکافته وپاره نمیشود،منقبض و قابل فساد نیست ودر مقابل اشعه ماوراء بنفش به هیچ گونه پوششی نیاز ندارد.

  مزایای آلومینیوم

  ه)تنوع بی نظیر رنگی:

  تنوع بی نظیر رنگی به همراه قابلیت شتشوی بسیار آسان از دیگر فواید آلبومینیوم می باشد، به علاوه آلومینیوم به سبب قابلیت بازیافتی که دارد جز مصالح دوستدار از محیط زیست محسوب شده واز جمله مصالح سبز به شمار می آید

   

   

  تصاویر زیر نمونه هایی از اجرای سازه آلومینیومی با ورق پلی کربنات توسط شرکت بناپوشش سازان ، در کیش می باشد . 

   

 • پوشش چمن مصنوعی به همراه نورگیر

  این پروژه بر روی پشت بام کار شده است.

  چمن مصنوعی نیز در این پروژه هم به عنوان پوشش سطح کف و هم به عنوان زیبایی کارشده است.

   

 • پوشش دیواره و نصب نورگیر حبابی بر استخر مهدکودک

   

   

   

  این پروژه در مهد کودکی در پاسداران انجام گردیده است که سقف روی استخر و دیواره هایی راهرویی در مسیراستخر اجرا شده.

  در این پروژه از نوگیر های حبابی (کوپل) و ورق های پلی کربنات اجرا شده است.

   

   

 • پوشش های متحرک

   

   

  سقف های متحرک

  به این نمونه پوشش ها سقف های متحرک و یا اصطلاحا کشویی می گویند و جنس آنها از ورق پلی کربنات است.

  نمونه های باز شده و بسته این کار در اینجا قابل مشاهده می باشد که بر روی انواع استخر های شخصی و عمومی استفاده شده است که از نظر عوامل جوی و آب و هوایی همانند تابش شدید آفتاب و بارش برف و باران از طرف شرکت ضمانت می شود تا مشتری با رضایت خاطر و در آرامش کامل از پروژه اجرایی استفاده نماید.

   

 • سازه های غشایی

   

   

   

   

   

   

  سازه‌های غشایی 

   

  سازه‌های غشایی که سازه چادری یا سازه پارچه‌ای نیز نامیده می‌شود، که به دلیل سبکی، شفافیت و انعطاف در خلق فرم‌های زیبا و بدیع، گسترش روزافزونی در ساخت بناهایی با عملکردهای مختلف تجاری، اداری، ورزشی و... و یا به شکل سایه بان در فضاهای عمومی و شهری داشته‌اند.

  ویژگی‌های مذکور ارتباط مستقیم با خواص مواد سازنده غشاهای این نوع سازه‌ها دارد. ساخت و تولید مواد کامپوزیت از الیاف و پلیمرها با طیف وسیعی از خواص فیزیکی، مکانیکی و سازه‌ای امکانات متعددی را پیش روی طراحان قرار داده است. این مواد دارای تفاوت‌هایی در اندازه، وزن و خواصی نظیر مقاومت گسیختگی، مقاومت در برابر ترک خمشی، انتشار آتش، گسترش پارگی و همینطور درجه شفافیت، دوام و ضمانتی که کارخانه سازنده می‌دهد، می‌باشند؛ بنابر این شناخت این ویژگی‌ها و تفاوت‌ها جهت انتخاب ماده مناسب از سوی طراحان و مهندسین، امری ضروری می‌نماید.

   

  تعریف سازه های چادری

  غشا ورقه‌ای نازک ازماده است که تنها دربرابر کشش مقاومت دارد و دربرابر فشاروخمش هیچ مقاومتی ندارد، پارچه را می‌توان بهترین نمونه ازغشاهاوسازه چادری نام برد.

  سازه چادری از دو جزء تشکیل شده است؛

  1. پارچه:پوسته کششی نازکی است که نیروی کششی را انتقال می‌دهد.
  2. عناصر فشاری:قوس‌ها و ستون‌ها که نیروی فشاری را انتقال می‌دهند. لبهٔ چادر همواره تمایل به لرزیدن درمقابل نیروهای باد وسایرنیروهارا دارد، به همین علت معمولاً لبه چادررابه صورت مقعر می‌سازند که همواره درکشش باقی بماند واز پارگی آن جلوگیری شود.

  مزایای سازه های غشایی

  1. دوام وطول عمربالا در شرایط جوی مختلف
  2. در هنگام آتش‌سوزی، باعث کاهش گسترش آتش‌سوزی می‌شود
  3. می‌توان آن را متناسب با شرایط جوی هراقلیم طراحی کرد
  4. سرعت اجرا بالا
  5. وزن متوسط
  6. دارای سطحی براق وصیقلی مناسب برای انعکاس اشعه‌های آفتاب وسایه اندازی خوب

  تکیه گاه ها

  درحالت کلی دراین نوع سازه‌ها غالباً چادرتوسط ستون مرکزی نگاه داشته می‌شود.(در این حالت برای جلوگیری از پارگی درپارچه ستون بصورت قارچی اجرا می‌شود). درحالت‌های دیگر از قوس‌ها، کابل‌های زنجیرواره، ترکیب سیستم فشاری وکابل‌های زنجیرواره نیز دیده می‌شود.

 • سایه بان درب ورودی

   

   

  این سایه بان بر روی درب منزل احداث شده که همزمان به عنوان باران گیر نیز کاربرد دارد.

 • سایه بان مسیر عبوری

   

  این پروژه در یک منزل شخصی انجام شده، متراژ آن حدود 50 متر است که هم بعنوان سایه بان و هم باران گیر کاربرد دارد.

  همانگونه که در عکس ها مشاهده می کنید این سایه بان بر روی مسیر عبوری و درب ورودی منزل احداث شده که تمام مسیر را پوشش می دهد.

 • سایه بان و باران گیر مدل فرانسوی

   

   

  بارانگیر هابه طور کلی از سه قسمت براکت یا پایه،ورق پلی کربنات،زهوار مخصوصتشکیل شده است.

  براکت یا پایه های مصرف شده در این نوع سایه بان ها از نوع پلی کربناتی بوده که بر خلاف نمونه مشابه پلی آمیدی موجود در بازار نشکن بوده

  و در مقابل عوامل جوی بسیار مقاوم بوده و هیچگونه فرسایش تغییر رنگ را از خود بروز نخواهد داد.

  این براکتها در ابعاد مختلف تولید و در خدمت شما هموطنان گرامی قرار می گیرد.

  ورق استفاده شده در این سایه بانها نیز پلیمری و نشکن می باشد و خصوصیات پایه هارادارا می باشد.

  برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل این ورق پلیمری بارانگیر از زهوار مخصوص آلومینیومی استفاده می شود.

  در ضمن این محصول توسط بلت های مخصوص و حداکثر در فاصله یک در یک متر برای جلوگیری از شکم دادن ورق نصب می شود.

   

  ******* تصویر زیر نمونه ای از سایه بان و باران گیر مدل فرانسوی اجرا شده  توسط شرکت بناپوشش سازان می باشد .

 • سقف نورگیر حبابی

   

   

   

   

  A.سقف نورگیر حبابی چیست ؟

  • شکل هندسی: قطعات پیش ساخته به اندازه های استاندارد مربع، مستطیل شکل و حباب ، به شکلهای مسطح ، کمانی ، گنبدی و مخروطی برای وارد کردن بیشترین نور طبیعی به فضای مورد نظر و استفاده به عنوان نورگیر ساختمان .

  • ساختار و نحوه استفاده: دو قسمتی ، پایه از جنس فایبر گلاس و حباب ازجنس ورق اکریلیک. به زیر سازی و شاسی کشی با پروفیل جهت نصب نیاز دارد .

   

  B.مزایا ی سقف نور گیر حبابی  :

  1.تنوع رنگ: دارای تنوع رنگ زیاد است و انتخاب طراح و دکوراتور برای استفاده از این خاصیت در انعکاس و نورپردازی بالا است .

  2.عایق بندی رطوبتی: عایق بندی توسط ایزوگام صورت میگیرد .

  3.عایق حرارت: در خصوص عایق حرارت بودن ، آکریلیک به تنهایی 5 برابر شیشه عایق است ، از آنجائیکه حباب سقف دو جداره است شرایط آن برای عایق حرارتی و تنظیم دمای ثابت  ، زیر آن بسیار مناسب است.

  4.عایق صوت: دو جداره بودن حباب آکریلیکی باعث کاهش صدا به میزان 70 درصد صدای اولیه خواهد شد ، اگر کاهش صدا  به این میزان احساس نمیشود  ، به دلیل آن است که پایه ها، اتصالات و سیستم زیرسازی دارای توانایی این حجم کاهش صدا را به صورت همزمان با حباب ندارند .

  5.پنجره و تهویه هوا: به صورت پیش ساخته و کارخانه ای دارای پنجره است . در صورت انتخاب ، میتوان سقفی با  تهویه طبیعی هوا نیز داشت . در صورت نصب نادرست پنجره ، بیشترین محل چکه سقف خواهد بود . پنجره از نظر باز و بسته کردن برای خروج دود حاصل از منقل کباب پزی و کارهای آشپزخانه ، از طرفی مفید است .

  6.تحمل بار برف ، امکان راه رفتن روی آن: برای تحمل بار برف ، مناسب است . امکان راه رفتن بر روی آن وجود دارد .

  7.شستشو: با پولیش زدن و شستشو به حالت نو بودن روز اول تنبدیل میشود . با آب و پارچه نرم بشویید .

  8.دید توسط همسایگان: خیر – دید ندارد .

  9 .زرد شدن حباب در برابر آفتاب: حباب خیر ، از جنس آکریلیک است و پس از ده سال حداکثر دو درصد زرد میشود .

   

  C. کاربردسقف نورگیر حبابی :

  برای سقف حیاط خلوت ، نورگیر پاسیو ، نورگیر در سقفهای شیبدار و شیروانی ، سقف نورگیر گلخانه فانتزی و کوچک ، سقف بالکن استفاده میشود . کاربرد وسیع و صنعتی آن در گلخانه ها ، استخر و مساحت های بزرگ با توجه به قیمت آن، به بررسی  فایده هزینه نیاز دارد .

 • کاتلیته رنگ ورقهای پلی کربنات

   

   

   

   

   

   

   

   

  کاتلیته رنگ

   

  از مهمترین کاربردهای بالقوه این محصول استفاده به عنوان جایگزین شیشه در فروشگاههای بزرگ و نمای ساختمانهای بلند و برجها می‌باشد. از جمله استفاده ورقهای تخت پلی‌کربنات استفاده در مکانهایی است که نیاز به رعایت مسائل امنیتی می‌باشد زیرا این محصول در ضخامت‌های بالا خاصیت ضدگلوله پیدا می‌کند که بخصوص برای سالنهای کنفرانس، طلافروشی و موزه‌ها قابل استفاده می‌باشد.

   

   

 • کافی شاپ رستوران جهانگیری شعبه رودبار

  پروژه طراحی و اجرای کافی برای رستوران جهانگیری واقع در شهرستان رودبار که اخیراَ به پایان رسیده که سالنی به طول 22 متر و عرض آن مساحتی 9 متری دارد.

  این رستوران شهرستان رودباردرمسیر جاده ترانزیتی ودرکنار پارک فن آوری رودبار واقع شده است نام برد.

 • کلینیک بصیر

   

  پروژه فوق واقع در بلوار کشاورز است. مدت زمان اتمام آن 10روز و مساحت پروژه در حدود 100 متر است.

   

   

 • کیوسک تلفن

   

   

  کیوسک تلفن:

  : کیوسک های تلفن دو مدل كيوسك هاي فلزي و طلقي دارد که مي توان به عنوان ديگر محصولات شرکت نام برد. كيوسك هاي فلزي و كيوسك هاي طلقي سايز بزرگ جهت نصب در معابر عمومي و فضاي آزاد ( Outdoor )طراحي گرديده اند . بخش هاي فلزي اين كيوسك ها از ورق آهن روغني به ضخامت 2 ميليمتر با پوشش رنگ كوره اي ساخته شده اند و از طلق هاي آكريليك به ضخامت 6 ميليمتر در بخش هاي طلقي استفاده شده تا در مقابل ضربه و شرايط جوي در تمام فصول از دوام و مقاومت كافي برخوردار باشند ؛ زه وارهاي مصرفي در كيوسك هاي طلقي از جنس آلومينيوم با پوشش آنادايز مي باشد ، تا در حين زيبايي از دوام كافي برخوردار باشد . كيوسك هاي طلقي در سايز كوچك جهت نصب تلفن هاي داخلي و يا ساعت كارت زني جهت نصب بر روي ديوار طراحي گرديده اند . اين نوع كيوسك ها جهت فضاهاي سرپوشيده ( Indoor )از قبيل هتل ها ، بيمارستان ها ، ادارات و يا سالن كارخانجات توصيه مي گردند .

   

   

   

 • ورق های پلی کربنات و RFX

  پوشش سقف سازه با ورقهای هوشمند سه جداره پلی کربنات آر اف ایکس با ضخامت 10 میل الی 22 میل به رنگ‌های مختلف و دیواره ها با ورقهای هوشمند سه جداره پلی کربنات آر اف ایکس به رنگ شیری 10 میل الی 22 میل غیر قابل شکنندگی و از بعد فرسایش اب و هوایی دارای مقاومت بالای میباشد. شرکت بناپوشش سازان نمایندگی انحصاری ورق‌های پلی‌کربنات را از شرکت پلیمر طلائی یزد دارا می‌باشد.